KONST / Litografier / Färglitografi 14797225
nr 1479 7225
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Trädgård. Signerad, numrerad 184/260, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 45x49 cm, yttermått inklusive ram: 60x63 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:31:55
14/7 20:58:34